» LA MANUFACTURE EN PROVENCE

LA MANUFACTURE EN PROVENCE

LA MANUFACTURE EN PROVENCE

LA MANUFACTURE EN PROVENCE to ekskluzywna marka organicznych kosmetyków stworzona w oparciu o naturalne surowce uprawiane w Prowansji - jednym z najpiękniejszych i najczystszych zakątków świata!


W ofercie La Manufacture en Provence znajdziesz najwyższej jakości kosmetyki przeznaczone do codziennej higieny i pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry. Produkty zostały wyróżnione prestiżowymi certyfikatami Ecocert i Cosmébio, które są gwarantem najwyższej jakości i czystości kosmetyków oraz troski o środowisko naturalne. Kosmetyki La Manufacture en Provence nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego, parabenów, phenoxyethanolu, silikonów i barwników. Ponad 95%, a w wielu przypadkach nawet 99% surowców użytych do produkcji kosmetyków Manufacture en Provence to surowce pochodzenia naturalnego.


La Manufacture en Provence to marka, która czerpie z wielu wieków doświadczeń mistrzów mydlarstwa. Produkty wytwarzane są ręcznie w oparciu o tradycyjne receptury przekazywane z pokolenia na pokolenie przez specjalistów tradycyjnej sztuki mydlarskiej. Powstają w manufakturze zlokalizowanej w Prowansji – regionie południowej Francji, znanym na całym świecie z zapierających dech w piersiach krajobrazów skąpanych w ciepłych promieniach śródziemnomorskiego słońca. Naturalna, dzika, pachnąca, spokojna… To tylko niektóre skojarzenia z tym cudownym miejscem, w którym tradycyjne receptury zyskują nowe życie!


 

DARMOWA DOSTAWA OD 99 ZŁ
MOŻLIWOŚĆ ZWROTU TOWARU
W CIĄGU 30 DNI