Naturalne gąbki do twarzy KONJAC

Naturalne gąbki do twarzy KONJAC

Naturalne gąbki do twarzy KONJAC Proste, skuteczne, głębokie oczyszczanie. Wszystkie gąbki do oczyszczania twarzy i ciała są przyjazne środowisku, 100% naturalne i wykonane z nieskazitelnych, jadalnych korzeni roślinnych. Gąbka Konjac jest delikatna jak masło, pełna przyjaznych dla skóry dobroci! Oczyszcza skórę lepiej niż kiedykolwiek wcześniej, pozostawiając twarz czystą, promienną i jedwabiście gładką.

Naturalna gąbka do mycia twarzy

Gąbki Konjac wykonywane są z bylin rośliny pochodzącej z Azji. Zawierają one w sobie szereg cennych minerałów i witamin, w tym A, E, D, C i te z grupy B. Udowodniono, że Konjac Sponge przeznaczone do pielęgnacji skóry twarzy są skuteczniejsze i bezpieczniejsze niż popularne gąbki morskie. Delikatnie złuszczają naskórek, doskonale usuwają makijaż, pozostawiając skórę widocznie młodszą i sprawiają, że nasza twarz promienieje naturalnym blaskiem.

Gąbki Konjac

Gąbki Konjac Sponge są miękkie i delikatne, można ich używać zarówno z, jak i bez kosmetyków. W naszym sklepie dostępny jest szeroki ich wybór: od wyjątkowo delikatnej przeznaczonej do pielęgnacji skóry niemowląt, po gąbki do mycia i pielęgnacji twarzy z różnorodnymi problemami skórnymi z dodatkiem glinki, zielonej herbaty, czy węgla drzewnego. Regularnie używana do mycia twarzy gąbka oczyszcza pory, pozwala na znaczne poprawienie kondycji skóry i usprawnia krążenie. Nie podrażnia przy tym skóry i dlatego można ją stosować codziennie, nawet w przypadku, gdy nasza cera jest bardzo wrażliwa.
 

DARMOWA DOSTAWA OD 180 ZŁ
MOŻLIWOŚĆ ZWROTU TOWARU
W CIĄGU 30 DNI