RESIBO

RESIBO Resibo to polski producent kosmetyków naturalnych. Równowaga jest słowem, które w pełni oddaje wartości marki Resibo. Mowa tu o różnych jej aspektach. Za każdym razem jednak chodzi o dotykanie tego, co najważniejsze w naszym życiu. Punktem wyjścia jest dla nas spajanie składników, których walory znane są od pokoleń z nowoczesnością.. Szukamy harmonii pomiędzy ciągłą ekspansją i szybkim tempem życia a naturą, zdrowiem i podejmowaniem właściwych wyborów. Tworząc nasze kremy, balsamy i inne naturalne kosmetyki - klasyczne receptury łączymy z surowcami pozyskanymi przy użyciu najnowszych technologii. Naszym celem jest wysoka skuteczność kosmetyków przy zachowaniu naturalnych walorów oraz zrównoważonej produkcji, która pozostaje w zgodzie z otaczającą przyrodą. Resibo to kosmetyki organiczne - naturalne zdrowe kosmetyki.
 

Specjalnie wyselekcjonowane surowce są podstawą tworzenia kosmetyków marki Resibo. To polski producent produktów do codziennej pielęgnacji, które powstają na bazie ekologicznych składników, pozyskiwanych z pomocą nowoczesnej technologii i wytwarzanych w zgodzie z otaczającą naturą - łączy się je z klasycznymi recepturami.
 

W ofercie Resibo znajdują się kosmetyki będące propozycją dla każdego i dedykowane różnym częściom ciała, które mogą nadać skórze zdrowego, pełnego blasku wyglądu. Są to:
 

  • odżywczy balsam do ciała,
  • olejek do demakijażu,
  • płyn micelarny do demakijażu,
  • serum naturalnie wygładzające,
  • tonik mgiełka oczyszczająca,
  • krem odżywczy do twarzy,
  • krem pod oczy,
  • krem ultranawilżający do twarzy.
 

To produkty wegańskie (nie zawierają składników zwierzęcych), biodegradowalne i stworzone z myślą o bezpieczeństwie skóry oraz szacunku wobec środowiska. Kosmetyki Resibo wyróżnia odpowiednia kompozycja składników - skoncentrowanych ekstraktów, pozyskiwanych np. z polskiego rabarbaru, który aktywuje naturalne mechanizmy nawilżenia skóry, regulujące m.in. złuszczanie skóry czy wzmacniające barierę naskórkową.
 

Używając kosmetyków naturalnych tej firmy, można szybko przekonać się, że skóra odzyskuje promienny wygląd. Warto skompletować sobie całą serię, aby zapewnić jej kompleksowe wsparcie na najwyższym poziomie.
 

Poznaj wyjątkową moc kosmetyków Resibo – to jak będziesz troszczyć się o siebie, będzie przekładać się na Twoje funkcjonowanie i samopoczucie. Możesz to robić przy użyciu produktów organicznych, naturalnych i zdrowych.


W naszej ofercie znajdziesz następujące kosmetyki marki Resibo: odżywczy balsam do ciała Resibo, olejek do demakijażu Resibo, płyn micelarny do demakijażu Resibo, serum naturalnie wygładzające Resibo, tonik mgiełka oczyszczająca Resibo, krem odżywczy do twarzy Resibo, krem pod oczy Resibo, krem ultranawilżający do twarzy Resibo, a także zestawy prezentowe Resibo.      
 

DARMOWA DOSTAWA OD 180 ZŁ
MOŻLIWOŚĆ ZWROTU TOWARU
W CIĄGU 30 DNI